Καλώς ορίσατε στην ιστοσελίδα της Σχολής Οδηγών Πήγασος

Στην σχολή μας παρέχεται δυνατότητα εκμάθησης οδήγησης όλων των κατηγοριών οχημάτων (μοτοσικλετών ,επιβατηγών και επαγγελματικών) καθώς και η διεκπεραίωση διαφόρων αυτοκινητιστικών υποθέσεων.

Από τις ιστοσελίδες μας μπορείτε να ενημερωθείτε για τις υπηρεσίες μας καθώς και για τα απαραίτητα δικαιολογητικά για άδειες οδήγησης και διεκπεραιώσεις. Επίσης  μπορείτε να εξασκηθείτε ελεύθερα στο νέο θεωρητικό σύστημα εξέτασης υποψηφίων οδηγών σε όλες τις κατηγορίες και σε όλες τις γλώσσες μέσω του site μας!

Μέσα από τις σελίδες μας θα μπορέσετε να βρείτε ενδιαφέρον υλικό είτε είστε υποψήφιος για οποιαδήποτε κατηγορία διπλώματος οδήγησης ή ακόμα και απλός επισκέπτης. Σας ευχόμαστε καλή περιήγηση και σας προσκαλούμε να επισκέπτεστε συχνά την ιστοσελίδα μας για να μένετε ενημερωμένοι με όλα τα νεότερα γύρω από τη σχολή μας και όχι μόνο.

Made on Info